Masz pytania?
FAQ – Najczęściej zadawane pytania

MedKredyt jest skutecznym systemem finansowania usług takich jak zabiegi oraz leczenie, które odbywają się w placówkach medycznych. Rozwiązanie to posiada wiele korzyści, włączając w to szybką możliwość skorzystania z pomocy lekarskiej. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, Pacjent może spodziewać się skróconej procedury weryfikacji zdolności kredytowej – jest to kolejny aspekt, których umożliwi błyskawiczne skorzystanie z interesujących Go usług.

Dzięki profesjonalnej obsłudze Klienta przez naszych Specjalistów, każdy ubiegający się o finansowanie może spodziewać się szybkiej realizacji, nawet w tym samym dniu. Dodatkowo podczas całego okresu trwania umowy oferujemy pomoc we wszelkich problematycznych aspektach.

Jak finansujemy usługi medyczne?

W pierwszym kroku zajmujemy się weryfikacją zdolności kredytowej. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna i pozwala nam, na podstawie historii kredytowej, ustalić optymalne warunki Umowy Ratalnej. Następnie podejmujemy decyzję co do finalizacji umowy, aby obie strony mogły ją podpisać. Istotny jest fakt, że całość formalności zostaje dopełniona szybko i bezproblemowo. Nasi Partnerzy stają się pośrednikami, a finanse są przekazywane bezpośrednio na konto Partnera, skąd mogą zostać rozdysponowane na leczenie danego Pacjenta.

Jak skorzystać z usług MedKredyt?

Jeżeli pragniesz nawiązać współpracę, jako jeden z ponad 500 Partnerów, skorzystaj z formularza podanego na stronie. Po uzupełnieniu go wystarczy, że poczekasz na telefon zwrotny od naszego przedstawiciela, który omówi zasady umowy.

Jakie korzyści płyną ze współpracy opartej o MedKredyt?

Dla placówek medycznych jest to przede wszystkim szansa na atrakcyjną współpracę opartą na obopólnej korzyści. Dostarczamy wszelkich materiałów marketingowych, które mogą zostać rozdysponowane w placówce, a także zapewniamy stałe wsparcie naszych doradców, którzy pomogą rozwiązywać wszelkie problemy i niedogodności. Dzięki finansowaniu usług przez Bank nasi Partnerzy zyskują pewność bezpieczeństwa transakcji i finansowania, a dodatkowo otrzymują najtańszy cenowo produkt kredytowy dedykowanych do usług medycznych.